0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Juventus FC
۱
۰
SS Lazio
inprogress
۲۳:۱۵
Sampdoria
۴
۱
AC Fiorentina
Finished
۲۱:۰۰
  England Premier League
Newcastle United FC
۰
۰
Arsenal
inprogress
۲۳:۳۰
  England Championship
Huddersfield Town
۰
۰
Luton Town
inprogress
۲۳:۱۵
  Iran Azadegan League
Shams Azar Qazvin
۰
۰
Malavan
Finished
۱۹:۳۰
Kheybar Khorramabad
۲
۰
Rayka Babol FC
Finished
۱۹:۳۰
Pars Jonoubi Jam
۳
۱
Qashqai Shiraz
Finished
۱۹:۳۰
Khoosheh Talai
۱
۱
Arman Gohar
Finished
۱۹:۳۰
Shahrdari Astara
۲
۰
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۹:۳۰
Mes Kerman FC
۱
۰
FC Vista Turbine
Finished
۱۹:۳۰
Mes Shahr-e Babak
۱
۰
Shahrdari Hamedan
Finished
۱۹:۳۰
Saipa
۰
۰
Shahin
Finished
۱۹:۳۰
Esteghlal Molasani
۶
۱
Machine Sazi FC
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division
Real Oviedo
۰
۰
Real Zaragoza
inprogress
۲۳:۳۰
  Uzbekistan Super League
Olmaliq AGMK
۰
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۳۰
FC Olimpik Tashkent
۰
۳
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۱
Tromso IL
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۰
۲
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF Oslo
۰
۰
Ham-Kam
inprogress
۲۲:۳۰
Lillestrom SK
۱
۰
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۴
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Kristiansund BK
۰
۳
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Rosenborg BK
۳
۰
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
Viking Stavanger
۳
۰
Jerv
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Serie A
Coritiba FBC
۱
۰
America Mg
Finished
۰۱:۰۰
Goias EC
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
Avai
۱
۲
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo RJ
۳
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
  Slovenia Prva liga
FC Koper
۱
۳
Radomlje
Finished
۲۰:۰۰
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۳
۳
Noravank
Finished
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۱:۳۰
Jimma Aba Jifar
۰
۱
Saint George
Finished
۱۷:۳۰
  Egypt Premier League
Smouha
۰
۰
Al Masry Club
inprogress
۲۳:۳۰
Ghazl Al Mehalla
۱
۰
El Sharqia Dokhan
Finished
۲۱:۰۰
  Jamaica Premier League
Amett Gardens
۱
۰
Dunbeholden FC
Finished
۰۰:۳۰
Harbour View FC
۰
۰
Humble Lions FC
Finished
۰۲:۴۵
  Denmark Superliga
Silkeborg IF
۱
۴
FC Midtjylland
Finished
۲۱:۳۰
  Norway 1. Division
Stabaek
۱
۱
Grorud
Finished
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۰
Skeid Oslo
Finished
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۳
۰
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
  Tanzania Premier League
Ruvu Shooting
۱
۱
KMC FC
Finished
۱۵:۳۰
Prisons
۰
۱
Kagera Sugar
Finished
۱۷:۳۰
  Ecuador Serie A
Barcelona SC Guayaquil
۱
۱
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Orense SC
۲
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۱:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Vitoria Guimaraes
۵
۰
Gil Vicente
Finished
۰۰:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFK Botev Vratsa
۰
۰
Tsarsko Selo 2015
Finished
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۲۱:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Leiknir Reykjavik
-
-
Fram Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
KR Reykjavik
-
-
Keflavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Vikingur Reykjavik
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۲
۱
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۱:۴۵
CD Platense Zacatecoluca
۲
۱
C.D. FAS
Finished
۰۱:۳۰
  United States MLS
Seattle Sounders
۳
۱
Minnesota United
Finished
۰۰:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Vozdovac
۰
۱
Partizan Belgrade
inprogress
۲۳:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC
۰
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۱:۳۰
AD San Carlos
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۱:۳۰
ADR Jicaral
۴
۳
CS Cartagines
Finished
۰۱:۳۰
AD Municipal Grecia
۲
۳
Deportivo Saprissa
Finished
۰۱:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۲
۳
CS Herediano
Finished
۰۱:۳۰
Santos de Guapiles
۲
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۳:۴۵
  Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci
۰
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۰۰
Sport Huancayo
۳
۳
Cienciano Cusco
Finished
۰۳:۳۰
FC Carlos Stein
۰
۰
Atletico Grau
Finished
۲۰:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۱
Motagua
Finished
۰۳:۳۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo Mixco
۳
۲
Deportivo Marquense
Finished
۰۴:۳۰
Xinabajul
۱
۰
Deportivo San Pedro
Finished
۰۴:۳۰
  Nepal C Division
Jhapa FC
۰
۱
Raniban
Finished
۱۴:۴۵
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۱
Sports Academy Sangha
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL
FK Spartak Moscow II
۳
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Djurgardens IF
۴
۰
Malmo FF
Finished
۲۱:۴۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Amedspor SK
۰
۰
Tarsus Idman Yurdu
inprogress
۲۱:۳۰
Bodrumspor
۱
۰
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۷:۳۰
Karacabey Belediyespor
۲
۱
Isparta 32 Spor
Finished
۲۱:۳۰
Hekimoglu Trabzon
۰
۲
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 2. Division Group 1
Moss
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۲۰:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۰
۲
Diriangen FC
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Serie D Group 3
Retro FC Brasil
۱
۱
Afogados
Finished
۰۲:۰۰
Icasa
۲
۲
Sousa EC
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera A
America de Cali
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۴:۳۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۴
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
Sportivo Ameliano
۱
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
۰
۰
CA Progreso
Finished
۲۰:۳۰
Racing Club de Montevideo
۱
۰
Rampla Juniors
Finished
۰۲:۴۵
Uruguay Montevideo
۱
۱
Sud America
inprogress
۲۲:۴۵
  Turkey Super Lig
Caykur Rizespor
۱
۲
Sivasspor
Finished
۲۱:۳۰
Galatasaray SK
۳
۲
Adana Demirspor
Finished
۲۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
Zulia FC
۳
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۱:۴۵
  Sweden Division 1 Sodra
IK Oddevold
۰
۰
Ljungskile SK
Finished
۲۱:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Dakota
۱
۰
SV La Fama
Finished
۰۲:۳۰
SV Racing Club Aruba
۳
۱
SV Britannia
Finished
۰۴:۳۰
  United States USL Championship
Phoenix Rising
۱
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۶:۳۰
  Colombia Regional League
Lula FC
۱
۰
Medellin City FC
Finished
۱۸:۳۰
Club Deportivo La Chalaca
۴
۱
Molino Viejo
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
۱
۰
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Netanya
۰
۰
Hapoel Tel-Aviv
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۰
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Romania Liga I Relegation Group
FC U Craiova 1948
۰
۴
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۲۲:۰۰
CS Dacia Mioveni
۲
۱
Rapid Bucuresti
inprogress
۲۲:۰۰
FC Academica Clinceni
۰
۳
FC Botosani
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Nueva Chicago
۱
۰
Atlanta
inprogress
۲۲:۳۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Atletico de Rafaela
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Alvarado
۰
۳
CA Chaco For Ever
Finished
۰۰:۰۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۰
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۲:۴۰
Estudiantes Rio Cuarto
۲
۱
CA San Telmo
Finished
۰۰:۰۰
Club Atletico Mitre
۰
۳
Chacarita Juniors
Finished
۰۰:۴۰
  Hungary NB II
SK Ajka Padragkut SE
۰
۰
Diosgyor VTK
inprogress
۲۲:۳۰
  Denmark U21 Ligaen
Avarta U21
۲
۱
Hvidovre U21
Finished
۲۱:۳۰
Vanlose U21
۶
۰
Frederikssund IK U21
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۲
۲
Kiffen
Finished
۲۰:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۳
۱
Doxa Katokopias
Finished
۲۰:۳۰
Olympiakos Nicosia FC
۱
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۲۰:۳۰
  Asia Southeast Asian Games U23
Laos U23
۰
۱
Thailand U23
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia U23
۲
۲
Cambodia U23
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia 2. HNL
NK Osijek II
۰
۱
Kustosija
Finished
۲۰:۰۰
  United States NWSL
Washington Spirit (W)
۰
۱
Angel City FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
San Diego Wave (W)
۲
۱
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۱:۳۰
  India Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۱
۲
Frontier FC
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Primera D
Centro Espanyol
۰
۰
Deportivo Muniz
inprogress
۲۳:۰۰
  Sweden Damallsvenskan
Rosengard (W)
۲
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۲۱:۳۰
Hammarby IF DFF (W)
۰
۲
Kristianstads DFF (W)
Finished
۲۱:۳۰
Linkopings FC (W)
۲
۱
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۲۱:۳۰
BK Hacken (W)
۳
۱
IFK Kalmar (W)
Finished
۲۱:۳۰
AIK (W)
۰
۲
Brommapojkarna (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Gremio RS (W)
۰
۰
Ferroviaria (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Esmac PA (W)
۰
۱
Real Brasilia FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Glenville
۲
۰
St. Patricks Cyfc
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Caykur Rizespor U19
۵
۲
Sivasspor U19
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Mandalskameratene
۲
۲
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۲۱:۰۰
Follo Fotball Ski
۳
۲
Start 2
Finished
۲۰:۳۰
  Bangladesh Championship League
Dhaka Wanderers Club
۰
۱
Agrani Bank Ltd SC
Finished
۱۶:۴۵
Fakirapool Young Mens Club
۲
۱
Kawran Bazar Progoti
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
CA Brown de Adrogue U20
۲
۳
Quilmes U20
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Taraz Reserves
۱
۲
Khan Tengri FC
Finished
۱۴:۳۰
SD Family
۴
۰
FK Aksu Reserves
Finished
۱۲:۳۰
  Ireland 1. Division
Treaty United
۰
۰
Longford Town
inprogress
۲۳:۱۵
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۱
۲
Stromsgodset IF II
Finished
۱۸:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Portland Timbers II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۶:۳۰
San Jose Earthquakes II
۷
۱
Colorado Rapids II
Finished
۰۷:۰۰
Chicago Fire FC II
۳
۱
FC Cincinnati II
Finished
۰۲:۳۰
New York City FC II
۰
۱
Columbus Crew II
Finished
۰۰:۳۰
Tacoma Defiance
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۶:۳۰
  Peru Segunda Division
Cusco FC
۲
۱
Los Chankas CYC
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Universidad
۱
۳
Union Huaral
Finished
۰۰:۳۰
Sport Chavelines Juniors
۱
۰
Molinos El Pirata
Finished
۰۱:۰۰
  Chile Tercera Division
Colchagua CD
۱
۰
Deportivo Provincial Ranco
Finished
۰۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Valour FC
۱
۰
York United FC
Finished
۰۱:۳۰
  Slovenia U19 League
ND Ilirija U19
۴
۰
NK Domzale U19
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Kongsvinger 2
۲
۲
Raufoss 2
Finished
۲۰:۳۰
Floro SK
۲
۰
Foerde
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Serie D Group 7
Portuguesa RJ
۱
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۰۰:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۱
Radnik Bijeljina
inprogress
۲۱:۵۱
  Mongolia First League
DMU
۳
۲
Khad FC
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam 2. Division
Hoa Binh
۳
۲
Quang Nam II
Finished
۱۳:۰۰
PVF
۰
۰
Kon Tum
inprogress
۱۴:۳۰
  Senegal Senegal Ligue 2
ASC Wallidaan
۱
۲
Jamono Fatick
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Sportivo Belgrano
۰
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۰۰
Central Norte
۱
۰
Juventud Antoniana
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie C
Remo PA
۳
۱
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Sao Jose PA
۲
۰
Paysandu
Finished
۰۲:۳۰
Volta Redonda
۳
۱
Brasil de Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
  Iran 2nd Division
Shohada Razakan
۲
۱
Naft Gachsaran
Finished
۱۹:۴۵
Payam Mashhad
۰
۰
Shahrdari Bandar Abbas
Finished
۱۹:۴۵
  Morocco Botola Pro
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۲
۲
Ittihad Riadhi de Tanger
inprogress
۲۱:۴۵
  Latvia 3. Liga
Riga United FC
۱
۱
ASK Kadaga
Finished
۲۱:۰۰
  Uruguay Reserve League
Danubio Reserve
۰
۰
Cerro Largo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
CA Penarol Reserves
۱
۰
Montevideo Wanderers Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Cerrito Reserves
۱
۱
Torque Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Nacional de Montevideo Reserves
۲
۱
Atletico Fenix Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Ituzaingo
۲
۲
CA Los Andes
Finished
۰۱:۳۰
  United States NISA
ASC San Diego
۱
۰
LA Force
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۲
۱
FC Tucson
Finished
۰۲:۳۰
  United States NPSL
Irving City
۱
۱
Denton Diablos FC
Finished
۰۳:۳۰
Miami United FC
۱
۲
Miami Beach CF
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Goiano U20
Aparecidense U20
۰
۰
Bela Vista U20
inprogress
۲۳:۰۰
  Venezuela Segunda Division
Atletico La Cruz
۲
۱
Angostura FC
Finished
۰۱:۳۰
Llaneros de Guanare
۰
۱
Real Frontera
Finished
۰۰:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
Kara-Balta
۱
۱
FC Talant
Finished
۱۶:۰۰
  Chile Segunda Division
General Velasquez
۳
۰
Deportes Limache
Finished
۰۰:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Llaneros (W)
۰
۶
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۳۰
Junior (W)
۲
۴
America de Cali (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Mazorqueros FC
۲
۴
Alacranes de Durango
Finished
۰۲:۰۰
  Nigeria Premier League Women
Bayelsa Queens FC (W)
۲
۱
Rivers Angels (W)
Finished
۱۲:۵۰
Delta Queens (W)
۰
۰
Edo Queens (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania I Lyga
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۲
FA Siauliai B
Finished
۱۹:۳۰
Banga Gargzdai II
۳
۲
FK Panevezys II
Finished
۲۰:۳۰
  Israel Division 1 Women
Hapoel Marmorek (W)
۲
۰
Maccabi Emek Hefer (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Kuwait Emir Cup
Al-Salmiyah
۰
۰
Kazma
inprogress
۲۰:۴۰
  Denmark Reserve League
Sonderjyske Reserves
۱
۲
Viborg FF Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Cambodia Cup
Phnom Penh Crown
۳
۱
Boeung Ket FC
Finished
۱۶:۰۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۱
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۴:۰۰
  Cuba Campeonato Nacional
Santiago de Cuba
۷
۰
FC Artemisa
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۱
Cruz Azul
Finished
۰۵:۳۵
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۳:۳۰
  Armenia First League
BKMA Yerevan II
۵
۲
Pyunik 2
Finished
۱۵:۳۰
FC Shirak
۷
۰
FC Alashkert 2
Finished
۱۵:۳۰
  Georgia National League 2
FK Zugdidi
۰
۰
Shevardeni
Finished
۱۷:۳۰
FC Merani Martvili
۴
۲
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
Comunicaciones (W)
۲
۷
Rosario Central (W)
Finished
۱۸:۳۰
Villa San Carlos (W)
۰
۱
El Porvenir (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۰
۰
Saburtalo
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۳
۰
Northbridge Bulls U20
Finished
۱۳:۳۰
  Philippines PFL Cup
Kaya FC
۰
۰
Stallions FC
Finished
۱۳:۳۰
Dynamic Herb Cebu FC
۰
۰
United City FC
inprogress
۱۷:۱۵
  Panama Liga Prom
SD Atletico Nacional
۰
۲
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۱:۰۰
  Bulgaria B PFG
FK CSKA 1948 II
۰
۰
Botev Plovdiv II
Finished
۱۹:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Club General Martin Ledesma
۰
۰
Atyra FC
inprogress
۲۳:۳۰
  Mali Premiere Division
Afrique Football Elite
۰
۰
AS Bakaridjan de Barouéli
inprogress
۲۳:۳۰
Lafia Club de Bamako
۱
۰
US Bougouba
Finished
۲۰:۳۰
  Bahrain Premier League
Sitra
۰
۰
Malkiya Club
Finished
۲۰:۳۰
Budaiya
۰
۰
Al Hidd
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
IFK Norrkoping U21
۴
۰
GIF Sundsvall U21
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۵
۱
Nacional-Humaita (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۳
۱
Club Cipolletti
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League Two
Charlotte Independence II
۱
۲
Charlotte Eagles
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۳
Nublense
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Serie D Group 1
Amazonas FC
۲
۲
Sao Raimundo AM
Finished
۰۰:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Norway U19 (W)
۱
۰
Austria U19 (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Poland 1. Division
Gornik Polkowice
۳
۰
Resovia Rzeszow
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Elva
۱
۰
Viimsi JK
Finished
۲۰:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Jarabacoa FC
۴
۰
San Cristobal
Finished
۰۰:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
FC Tuapse
۰
۵
Legion Dinamo Makhachkala
Finished
۱۴:۳۰
Alaniya 2 Vladikavkaz
۱
۲
Druzhba Maikop
Finished
۱۵:۳۰
Rotor Volgograd II
۲
۲
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۷:۳۰
Legion Dinamo Makhachkala
۱
۰
FK Spartak Nalchik
Finished
۱۸:۰۰
FC Forte Taganrog
۲
۳
FC Chayka
Finished
۱۸:۰۰
Kuban Holding
۱
۰
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۸:۳۰
SKA Rostov
۲
۲
FK Biolog Novokubansk
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Stavropol
۳
۱
FC Yessentuki
Finished
۱۹:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Chertanovo Moscow
۰
۰
Baltika-2
Finished
۱۴:۳۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۰
FK Leningradets
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۲
Olimpia Asuncion Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Reserve League
Neman Grodno Reserves
۲
۰
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Isloch Reserves
۲
۰
Slavia Mozyr Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Landesliga
Austria Klagenfurt
۲
۱
Annabichler SV
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Atletico Carioca
۰
۱
Belford Roxo FC
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید